PRAKTICKÝ WEBINÁR ZDARMA PRE PARTNEROV - AKO PREKONAŤ KRÍZU A MAŤ VO VZŤAHU VIAC INTIMITY, MILOVANIA, LÁSKY, ÚCTY A REŠPEKTU A AKO TO CELÉ ZAVIESŤ DO PRAXE.

Ak ťa nikdy nikto neučil o tom ako byť vo vzťahu šťastný, je najvyšší čas začať...

ÁNO, CHCEM TO VEDIEŤ

Referencie

Na tejto stránke nájdete skúsenosti niektorých ľudí z 3287 platiacich klientov,
ktorí mali chuť pozdieľať, čo im prinieslo aplikovanie princípov z mojich produktov.


Workshopy, kurzy, semináre, online kurzy, koučing


Kniha: Ako ju pochopiť

Som rád, že takúto knihu napísal práve Stano. Poznám ho už niekoľko rokov a viem, že sám neustále pracuje na tom, aby bol jeho vzťah so ženou a synom čo najlepší. Zdieľa veci, ktoré má sám odskúšané u seba a vo svojom vzťahu. Páči sa mi, ako rozoberá všetky zákutia partnerského vzťahu a dáva na všetko veľmi jednoduchý pohľad, ktorému porozumieme aj my chlapi. Sám mám dlhé roky manželku a tieto veci jednoznačne fungujú, neraz zachránili náš vzťah. Len ich treba aplikovať do praxe...

Michal Kopecký
Michal Kopecký Líder hnutia CHLAP 2.0 a autor knihy Aj ja som CHLAP 2.0

Martina Junga (terapeut mužov, žien a párov)

Je napísaná veľmi zrozumiteľne a dobre čitateľnou formou, so spústami aha-momentov.
Preto by som ju vrele odporúčal každému čo to vo vzťahoch myslia naozaj vážne, a majú chuť partnerský život posúvať k dokonalosti.

Marián Sčípa

Ťěžko slovy popsat, co bych ti chtěl sdělit.. Proto bych to shrnul slovem TOP TOP TOP.. Jsem relativně mladý, a bohužel otec mě toto nenaučil.. Čili.. Patří Ti mé velké díky.. Protože jsi se podílel na mém rozvoji a formou této knihy mi předal,, Velká moudra ", jež mi pomohou v mé životní cestě, minimálně co se žen týče.. Díky

Velmi se mi líbila forma zpracování..Např. Že některé myšlenky se zlehka opakovaly v dalších kapitolách.. Jakoby se mi připomenuly, a v člověku to vyvolá Aha moment, a lépe mu to pak trkne.. A silněji se to v něm uchytí.. Nevim jak to říci,, česky ".. ( A ty jsi Slovák :DD).. Ale snad chápeš, co tím myslím.. Důležité myšlenky se v knize opakuji, čili se lépe dostanou,, pod kůži".. Což ne každý,, autor" dělá. Super.

Kamil Möstl

Stano píše veľmi pochopiteľne a priamo, na rovinu, bez kecov okolo. Rozoberá toľko rovín interakcie muža so ženou, že prosto každé slovo tu má hodnotu. Čo sa mi fakt páči, nehrá sa na žiadneho vševediaceho gurua, naopak – pokorne priznáva, že aj jemu to dalo zabrať – pochopiť určité veci a aplikovať ich do praxe. Je v tom cítiť jeho vlastnú skúsenosť, že to má odžité a zdieľa to s nami, za čo mu patrí rešpekt a vďaka. Stano odlišnosti medzi mužom a ženou krásne popisuje a uvádza príklady. Jeho „Návod pre mužov“ je v tomto procese perfektným sprievodcom. Odporúčam knihu všetkým chlapom, pretože vzťah muža so ženou je základným princípom bytia a prežitia.

Juraj Kalus Delviar
Juraj Kalus Delviar Bratislava

Lucia Tatárová

Andrea Ťažká

Perfektná knižka. Stano to napísal veľmi dobre. Mal by to prečítať každý chlap kto má záujem o ženy a život s nimi. Skutočný pohľad na mužskú a ženskú problematiku. Odporúčam a ďakujem autorovi.

Štefan
Chcem knihu Ako ju pochopiť

Digitálna kniha - Majster v posteli

Chcem digitálnu knihu Majster v posteli

Digitálna kniha - Orálny sex pri ktorom omdlievajú ženy od rozkoše

Chcem digitálnu knihu o orálnom sexe

Online kurz Majster v posteli 2.0

Chcem vstúpiť do kurzu MVP 2.0

Iné Referencie