Som Stanislav Ličko

Pomáham ľuďom zvyšovať úroveň vedomia a uzdravovať partnerské vzťahy a intimitu. Budem tvoj sprievodca k svetlejším zajtrajškom.

Vyštudovaný it-čkár, ktorý zistil, že ho viac napĺňa pomáhať ľuďom zvyšovať ich vedomie, uzdravovať vzťahy s najbližšími tak, aby mohli prežívať v živote viac radosti. A chcem to naučiť aj teba.

A ty si...?

Viem, že sme sa asi nikdy nestretli, ale vlastne ťa poznám...

Si chlap, ktorý hľadá a neuspokojí sa s priemerom.

Si chlap, ktorý zistil, že cesta drsňáka, frajera či mača nefunguje.

Tak isto zistil, že byť citlivým ezoterikom, alebo dobrým chlapcom je ešte horšie.

Hľadáš niečo viac a neuspokojíš sa, kým to nenájdeš.

Viem, že kdesi vo svojom vnútri tušíš, že existuje cesta na ktorej si sám k sebe pravdivý a autentický. Máš otvorené srdce, dokážeš byť citlivý a zároveň stáť vo svojej sile nohami na zemi a určovať hranice.

Viem, že chceš na sebe pracovať, ale nikto ťa nikdy neučil ako byť zrelým mužom, partnerom, milencom, otcom a vodcom rodiny.

Viem, že chceš na sebe pracovať, presne preto si prišiel na môj web a za to máš môj rešpekt a obdiv.

Pretože nie je náhoda, že si tu...

Ak hľadáš niekoho, kto ťa krok za krokom prevedie novým spôsobom ako sa stať zrelým vedomým mužom s otvoreným srdcom, rád ti s tým pomôžem.

Prešiel som cestou bolesti, aby som pochopil...

Môj život nebol vždy ideálny. V detstve som nemal dobrý vzťah s otcom, čo ma poznamenalo v tom zmysle, že som sa necítil prijatý. Dával som mu za vinu mnoho vecí.

Po jeho smrti v mojich 17 rokoch som cítil obrovskú stratu. V tom období som začal chodiť na diskotéky a približne 2x týždenne som sa musel opiť totálne do nemoty, aby som zakryl vnútornú bolesť. Až približne vo veku 23 rokov som stretol moju úžasnú ženu a vtedy sa začal môj život meniť. Približne v tom období začína aj moja cesta sebarozvoja v oblasti vzťahov, partnerstva, intimity a sexuality.

Je to cesta hľadania vlastnej identity a miesta na tomto svete.

Až keď som 12 rokov po otcovej smrti pochopil a konečne mu odpustil, život sa stal omnoho ľahším a ja sa cítim lepšie. Bolo potrebné ho prijať takého aký bol poprosiť o odpustenie jeho a zároveň odpustiť jemu a hlavne SEBE. Zahodiť všetky krivdy a vyčistiť stôl medzi nami.

Je to veľká vec pre každého muža, uzdraviť vzťah so svojím otcom. Vtedy sa začína jeho život meniť ...

Ani v partnerskom vzťahu nebolo všetko ideálne. Za posledné roky sme si prešli rôznymi ťažšími obdobiami a neraz som to chcel vzdať a odísť od svojej ženy.

Nevidel som v nej to dobré, ale skĺzol som do nízkej energie a začal sa zameriavať na to zlé...Vtedy nechýbalo veľa a bol by som ju opustil.

Vďaka tomu, že sa zaoberám osobným rozvojom a vzdelávam sa v intimite a sexualite som mohol zdieľať svoj príbeh v mojej knihe Ako ju pochopiť a poskytnúť tak praktický návod každému ktro chce na sebe pracovať a porozumieť ženám na hlbšej úrovni.

Ako vznikla kniha Nový muž?

Keď sa narodil syn Richard, dostal som tvrdú ranu od života...Pozri si video nižšie.

Kto je Stanislav Ličko”?

 • Autor knihy: Nový muž a Ako ju pochopiť (Viac ako 3000 predaných kusov)
 • Certifikovaný poradca v oblasti vzťahov, intimity a posúvania úrovne vedomia.
 • Autor projektu a podcastu novymuz.sk
 • Za 6 rokov pomohol viac ako 3200 klientom v partnerských vzťahoch a v intimite.
 • Je autorom viacerých digitálnych kníh o intimite a sexualite a viacerých online kurzov, ktorých sa predalo už niekoľko tisíc kusov.
 • Organizuje kurzy, prednášky a workshopy pre mužov.
 • Prispieva článkami na portály ako dobrenoviny.sk, blogy pre chlapov chlap20.sk a blog.sme.sk. Jeho články a príspevky sa dostali k viac ako 500 000 čitateľom.
 • Poskytuje osobné konzultácie a individuálny prístup pre jednotlivcov aj partnerské a manželské dvojice.
 • Pomáha chlapom lepšie chápať ženy, zlepšovať partnerské vzťahy a intimitu so ženou.
 • Neustále na sebe pracuje a vzdeláva sa prostredníctvom profesionálnych tréningov, školení, seminárov a o tieto skúsenosti sa delí na webe novymuz.sk a majstervposteli.sk

Moje výcviky a certifikáty:

 • Pokročilé léčení 2020 - Práca s podvedomím a uzdravovanie na najhlbšej rovine.
 • Majster svojho života 2020 - Spolu s Marekom Bohunickým vedie tento výcvik
 • ZRALÝ MUŽ I.  08/2019 - Asistent a podpora chlapov
 • Mužská sila 2019 - Celoročný výcvik pre mužov - Asistent a podpora ostatných chlapov
 • ZRALÝ MUŽ I.  04/2018 - 7 Dňový workshop pre mužov - Ako mať otvorené srdce a stáť vo svojej sile.
 • ZRALÝ MUŽ II.  09/2018 - 4 Dňový workshop pre mužov - Praktický rozvoj mužských archetypov a čistenie karmickej záťaže.
 • Mužská sila 2018 - Celoročný výcvik pre mužov - Ako žiť autenticky v pravde a v láske.
 • CORE TOUCH PROFESSIONAL 2017 - 10 dňový certifikovaný profesionálny výcvik práca s telom a sexualitou.
 • NLP Practitioner 2017 - 12 dňový výcvik modelu NLP.
 • Muž a sex 2017 - Výcvik pre mužov ohľadne sexuality a vzťahov.
 • Retreat pre páry 2016- ako prehĺbiť intimitu vo vzťahu so ženou - vedomá sexualita.
 • 10 dňový profesionálny výcvik celostnej zmyselnej masáže - rituál tantrickej masáže, masáž a reflexológia pohlavných orgánov, vaginálne mapovanie, masáž panvového dna, praca s dychom a technika veľkého ťahu, liečivé aspekty celostnej zmyselnej masáže, masáž piatich elementov.

Prečo nie som len ďalší z mnohých “expertov”?

1.Mojim cieľom je zvýšiť ľuďom úroveň vedomia - pomôcť im uvedomiť si svoje vnútorné zdroje, svoju moc a prevziať zodpovednosť za svoj život. Len vtedy môže nastať skutočná zmena v spoločnosti, keď sa ľudia postavia do svojej sily a prestanú odovzdávať svoju moc iným ľuďom.

2.Učím len to čo mám odskúšané a funguje - Hovorím a píšem o veciach ktoré som si zažil a vyskúšal v praxi. Žiadne vymyslené neoverené alebo načítané teórie.

3. Moja motivácia je keď sa mojim klientom v živote darí - Skutočne ma poteší a nakopne keď moji študenti dosahujú výsledky, tým že zavedú veci ktoré učím do praxe. Mám z toho obrovskú radosť, keď sa ich život začne meniť k lepšiemu.

4. Prinášam ľuďom hodnotu - V prvom rade chcem aby si ľudia uvedomili svoju moc a silu. Aby si uvedomili, že zmena je možná len vtedy, keď sa pre to rozhodnú. Mojim cieľom je zvýšiť ľuďom ich vedomie prostredníctvom môjho blogu.

5. Držím sa etických a morálnych zásad - Je to pre mňa dôležité byť etický, pravdivý a autentický. Čestnosť je pre mňa v podnikaní najdôležitejšia hodnota. Ak niekto nie je spokojný vrátim mu peniaze v rámci garancie vrátenia peňazí do 30 dní.

Aké výsledky prináša to, čo učím?

Možno sa teraz pýtaš: „Stano, vedel by si takto pomôcť aj mne?”

Musím ťa varovať, nie som kúzelník ani nemám zázračnú paličku.

Myslím, že najväčšou chybou ktorej sa ľudia dopúšťajú pri akejkoľvek zmene je to, že odovzdávajú svoju moc. Sú pasívni a čakajú, že niekto alebo niečo to za nich vyrieši (lekár, kouč, lektor, mentor, kniha, kurz, tabletka, prístroj atď.).

Ja ti viem dať len pomoc vo forme toho, že ti ukážem dvere (novú cestu) a vstúpiť už musíš sám. Hlavná práca je na tebe. Takto sa ľudia učia prevziať zodpovednosť za svoje problémy a aktívne ich riešiť. Učím ich nečakať na zázraky a riešenia z vonka, ale prevziať zodpovednosť za svoj život a svoje šťastie.

To čo ti však viem sľúbiť je to, že budem k tebe 100% pravdivý a autentický.

Viem ti ukázať nový smer - novú cestu, ktorú možno teraz nevidíš. Vďaka tomu si uvedomíš, čo si robil nesprávane, čo ťa brzdilo a čo môžeš robiť inak a pohnúť sa z miesta.

Pozri si webinár ZDARMA ako lepšie chápať ženy a mať vo vzťahu viac lásky a intimity.

Alebo si pozri niektorý z mojich prémiových produktov, kliknutím na žlté tlačidlo nižšie.

Chcem zmeniť svoj život