Ste ochotní prevziať zodpovednosť a zmeniť svoj život a svoje vzťahy?

Odpovedzte si na nasledujúce otázky...

 • Máte problémy v partnerských vzťahoch (kríza, komunikácia, sexualita, hranice)?
 • Je vo vašom živote nejaká oblasť, ktorá vám dlhodobo nefunguje?
 • Máte dlhodobý problém nájsť si partnera/partnerku a zažívať vo vzťahu spokojnosť?
 • Máte problémy problémy s peniazmi a materiálnym zabezpečením?
 • Máte dojem, že problémy vo vašej rodine sa opakujú ako cez kopirák?
 • Máte dojem, že na sebe pracujete, ale nikam sa v živote neposúvate?

Po pravde, téma nie je až tak dôležitá. Dôležitejšie je vaša ochota a rozhodnutie, že to chcete zmeniť. Do pár minút viem zistiť, či chcete prevziať zodpovednosť a skutočne zmeniť svoj život, alebo skutočne zmenu nechcete.

Pravdepodobná príčina toho, že vám nejaká oblasť nefunguje je "nízka úroveň vedomia".

Autorom úrovní vedomia je David R. Hawkins, ktorý napísal knihu MOC versus SILA. Je to z môjho pohľadu revolučný princíp, vďaka ktorému môžete pochopiť, prečo vám nejaké oblasti v živote nefungujú.

Uvediem príklad: Ešte v roku 2014 som mal tému peniaze na úrovni viny (30), skutočne som nemal v tom období veľa peňazí a mal som s nimi problémy. Ak som chcel v tejto oblasti zmenu, potreboval som sa posunúť o pár úrovni vyššie. Napríklad dnes mám tému peňazí na úrovni túžby (125). A skutočne zažívam s peniazmi väčšiu hojnosť a mám ich dostatok. Musel som však odstrániť škodlivé programy a dohody, ktorým som o peniazoch veril.

Úrovne vedomia sú skutočným ukazovateľom kvality života. Tieto úrovne zároveň súvisia s negatívnymi pocitmi a strachmi, ktoré máme uložené v podvedomí. Existuje spôsob s ktorým pracujem a vy sa môžete sa na tejto úrovni vedomia posunúť a vďaka tomu sa vám v živote uľaví.

 

Náš život a našu realitu určuje to, čomu veríme

Teda to, čo máme uložené v podvedomí a nevedomí. Ak pochopíte tento koncept zistíte, že Váš život vyzerá presne podľa toho, čo tam máte uložené. Tieto programy, riadia náš život približne na 93%.

Spoločne dokážeme spolu preprogramovať vaše obmedzujúce presvedčenia, bloky, traumy, nedoprežité negatívne pocity, nefunkčné životné vzorce, prísahy a strachy.

Ak obsah svojho podvedomia zmeníte, vaša "realita" sa zmení a prestanete mať s problém v danej oblasti. A vy môžete začať zažívať v živote opäť hojnosť a radosť. Takto môžete riešiť akúkoľvek tému, skutočne môžete zmeniť svoj osud a svoju realitu, ak sa pre to rozhodnete.

Presne tak ako Peter, ktorý mal tému partnerských vzťahov pred koučingom na úrovni Apatie (50). V podvedomí mal uložené programy typu:

- Ženy nedokážu byť verné a stále ma opustia.
- Láska bolí a pre lásku musím trpieť.
- Nezaslúžim si lásku.
- Vzťah sa po pár rokoch vždy rozpadne.
- A mnohé ďalšie.

Pracovali sme na tejto téme niekoľko sedení a jeho úroveň vedomia sa posunula na úroveň hrdosť/pýcha (175), čo je obrovský posun. Dnes má partnerku a je s ňou veľmi spokojný.

Alebo Juraj:


Čo vďaka zvýšeniu úrovne
vedomia môžete dosiahnuť?

 • Odpustíte samému/samej sebe i druhým, a vyriešite problémy, ktoré sa ťahajú vo vašej rodine celé generácie.
 • Zbavíte sa väčšiny vnútorných konfliktov, strachov, negatívnych pocitov a nepríjemných situácií + dostanete nástroje ako s tým pracovať aj po skončení koučingu.
 • Uzdravíte svoje partnerské vzťahy a vzťahy s najbližšími.
 • Uzdravíte vzťahy s rodičmi, vzťah sám/sama so sebou a vzťah k tvojim blízkym.
 • Udravíte svoje vnútorné princípy (archetypy) - mužský, ženský a vnútorné dieťa.
 • Získate jasnejší smer, víziu, poslanie, kam máte smerovať v živote
 • Získate väčší pokoj, spokojnosť, ľahkosť, radosť, odvahu a vďačnosť za život.
 • Získate pocit vyrovnanosti, kľudu, mieru a lásky.
 • Zvýšite úrovne vedomia a uvedomenia seba. Zároveň vďaka tomu môžete zvýšiť svoju charizmu a vplyv.

Ak sa chcete posúvať vo svojom živote potrebujete sprievodcu,
ktorí vás týmto procesom prevedie.

Ahoj, moje meno je Stanislav Ličko a s radosťou Vás budem sprevádzať k svetlejším zajtrajškom

Zmenu vo svojom živote môžeme urobiť jedine vtedy, keď prevezmeme zodpovednosť a vystúpime z role obete.

Pomocou transformačného koučingu, vám dám do rúk praktické nástroje, s ktorými môžete zmeniť svoj život. Odovzdám vám len moje životné skúsenosti a to, čo funguje mne a tisíckam mojich klientov. Dostanete praktické nástroje k vašej vlastnej transformácii, vďaka ktorým môžete pustiť veci z vášho života, ktoré vám už neslúžia.

Na prvej konzultácii stanovím diagnostiku vašej situácie a môžete sa spolu so mnou pohnúť z miesta a odpracovať veľkú časť vašej záťaže a zároveň si nastavíme plán práce na ďalšie obdobie. Avšak môžem vám pomôcť len vtedy, ak spĺňate podmienky uvedené nižšie.

KLIKNITE SEM a vyplňte prihlášku

Ako prebieha výber kandidátov na konzultácie:

 • 1. KROK: Vyplňte vstupný formulár a ja zistím, či môžeme spolupracovať. Nemôžem pomôcť každému. Niektorí ľudia ešte nie sú na tento transformačný koučing pripravení. Vyplňte prihlášku a ja vám do 72 hod. oznámim, či môžeme spolupracovať.
 • 2. KROK: Ak zistím, že môžem potvrdím vám termín konzultácie a spoločne nájdeme pre vás optimálnu cestu. Môžete sa na mňa obrátiť s akoukoľvek témou, v ktorej sa neviete pohnúť.
 • 3. KROK: Absolvujete konzultáciu: Pracujem online alebo osobne v mojej kancelárii. Ak si dohodneme konzultáciu online zavoláme si cez skype alebo Messenger. Ak prídete na živo, pošlem vám adresu. Na konzultácii sa budem venovať len vám, a budeme riešiť presne to, čo potrebujete.
KLIKNITE SEM a vyplňte prihlášku

Koľko stojí transformačný koučing?

Nedokážem vám vopred povedať koľko sedení budeme potrebovať. Aj ja by som si prial, keby sa dalo všetko vyriešiť behom jedného sedenia. Avšak z mojich skúseností som zistil,  že problém, ktorý vznikal celé generácie alebo desiatky rokov pravdepodobne nevyriešime za jedno sedenie. Po prvom sa vám môže veľmi uľaviť a zároveň spoločne zistíme ako dlho potrebujete pracovať individuálne alebo spoločne so mnou.

Cena konzultácie za 90min je 290 EUR.


Príbehy mojich platiacich klientov:


Ako funguje transformačný koučing:

Je potrebné pochopiť, že ak sa chcete niekde v živote posunúť potrebujete byť disciplinovaný a pracovať na sebe.

Ak sa posuniete na úrovni vedomia, váš život sa zmení a budete zažívať viac radosti a spokojnosti. Môže to byť pre vás tá najlepšia investícia vášho života.

Prostredníctvom transformačného koučingu môžete svoju vnútornú premenu urýchliť. Nutným predpokladom je vaše rozhodnutie a chuť ku zmene. Trpezlivosť a hlavne prijatie zodpovednosti za svoj život a svoju minulosť. Až potom môžete zmeniť svoj život.

Ak by som to mal zjednodušiť. Vďaka transformačnému koučingu pochopíte, prečo sa vám v živote veci dejú. Po zvedomení a prijatí toho, že vy ste tvorca svojho života, môžete vystúpiť z role obete, a konečne prevziať zodpovednosť a zmeniť svoj život.

Vaša úroveň vedomia je určená množstvom negatívnych pocitov a emócií, ktoré máte vo svojom podvedomí. Čím máte vyššiu úroveň vedomia, tím pociťujete v živote viac lásky, radosti a spokojnosti.

KLIKNITE SEM a vyplň prihlášku

Vaša viera utvára vašu realitu

Naša VIERA, je z veľkej časti chybná. Generácie našich predkov nám odovzdali množstvo kvalít, a zároveň aj ohromné množstvo negativných vzorcov, strachov a traumatických zážitkov.

Všetky nedoprežité situácie z rodu a z našej minulosti na nás tlačia a vytvárajú problémy v našich životoch. Pokiaľ ich nespracujeme, prechádzajú automaticky na naše deti. Každý problém a jeho príčinu je možné nájsť v minulosti v konkrétnej situácii.

Túto situáciu môžeme prijať, vyčistiť a s láskou prepustiť. Tím sa uvolní aj náš život v prítomnosti. Všetko čo máme nespracované a potlačené v podvedomí a nevedomí sa nám zrkadlí vo vonkajšom svete.

Pocity, strachy a traumy, môžete spracovať pomocou transformačného koučingu. Keď dokážete svoju minulosť s láskou prijať a všetko prepustiť, tak sa to zhmotní aj vonku vo svete. Potrebujete prijať všetko odmietnuté, potlačené a nevidené, aby ste mohli vstúpiť do svojej sily.

To, čo mi v živote nefunguje ukazuje, kde mám najviac svojich tieňov. Cez svoje tiene a zranenia sa učíme o tom, ako môžeme byť lepšími ľuďmi, zhodiť svoje masky, byť viac etický, láskavejší, morálnejší a viac milujúci.

Ak chcete skončiť so svojim životným trápením a znovu sa radovať zo života kliknite na žlté tlačítko. Bude mi cťou, že vás môžem sprevádzať na vašej transformačnej ceste.

KLIKNITE SEM a uchádzajte sa o miesto

Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Formulár na odstúpenie od zmluvy | Kontakt

© 2018 - 2022 Stanislav Ličko, SL Studio s.r.o,
Beňuš 448, 97664, IČO: 50144235, 00 421 908 212 242. stano@novymuz.sk