Brainmax 3.0

Prvý predtréningový anabolický optimalizér, ktorý obsahuje aktívne látky pre optimalizáciu hladiny testosterónu (zinek), motivácie a energie (ženšen, tribulus, rhodiola). Premení tvoje tréningy v dychvyrážajúcu jazdu prekonávania vlastných limitov. Absolútny bestseller.

Áno, Chcem Brainmax 3.0

Počúvaj chlape!

Je úplne jedno či si športovec, študent, obchodník, právnik alebo robotník. Smutná realita je, že každým rokom ako starneš, po tvojej 30-ke je veľká pravdepodobnosť, že postupne bude produkcia hormónu testosterónu v tvojom tele klesať. A stým klesá aj tvoja chuť na sex, celkové zdravie, schopnosť sústrediť sa, ochota podstupovať riziká, imunita, motivácia, drive a výkon. A ty sa potom necítiš ako chlap.

Rastie ti brucho a nemáš motiváciu ísť do fitka, osloviť ženu na ulici, dokončiť projekt, začať podnikať, alebo vôbec ráno vstať z postele. Jedným z dôvodov môže byť práve nízka hladina testosterónu...

"Žijeme v dobe, kedy sú muži, pomaly ale isto kastrovaní..."

Mgr. Adam Česlík, psycholog, performance coach,
zakladatel Performance training:

Dôvody poklesu testosterónu: Nadbytok stresu, obezita a dopad chemických látok obsiahnutých v potravinách a predmetoch našej dennej spotreby, pôsobiacich v našom tele ako hormonálne disruptory, spôsobuje, že sa minimálne posledných 100 rokov priemerná hladina testosterónu u mužov neustále znižuje [1]. S tým je ale teraz koniec!

Zdroje: [1] Borst S. a Mulligan T. - Testosterone replacement therapy for older men, 2007, online: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2686341/

Dobrá správa je, že existuje prírodné riešenie...BrainMax 3.0

BrainMax 3.0 je kombinácia celkom 13-tich látok v podobe bylín, užívaných vo fyzioterapii po celé tisícročia, rovnako ako molekúl syntentizovaných vedou za posledné roky, ktoré vedú k optimalizácii a zvyšovaniu testosterónu, dodávajú energiu a motiváciu do tréningu, zlepšujú prekrvenie a napumpovanie a urychľujú regeneráciu. Bonusom je potom celkový pozitívny vplyv na zdravie a libido. Vitaj v novej ére predtréningových stimulantov a privítaj BrainMax 3.0!

Brainmax 3.0 – Anabolic Dagger je prírodný hormonálny optimalizátor, ktorý u mužov zvyšuje hladinu testosterónu a súčasne vyrovnáva hladinu estrogénu, spôsobuje zvýšenie fyzickej aj psychcickej húževnatosti, zlepšuje napumpovanie behom tréningu a privádza novú hladinu energie, motivácie, zvýšenie libida a chuti do tréningu.

Vybrať veľkosť balenia >>

V čom ti pomôže BrainMax 3.0?

 • Obsahuje látky vedúce k prirodzenej stimulácii testosterónu (efekt po 1-2 týždňoch užívania)
 • Zvyšuje odolnosť na stres, regeneračné schopnosti a imunitu.
 • Behom tréningu vedie k väčšiemu napumpovaniu a zvyšuje silu.
 • Zvyšuje sústredenie (focus) a chuť do tréningu, motivuje ťa dvíhať vyššie váhy a súperiť s ostatnými, pritom zachováva racionálne a bystré myslenie.
 • Z dlhodobého hľadiska vedie k hormonálnej optimalizácii (u mužov aj u žien). Vďaka tomu sa zlepšuje tvoja sila, dochádza k nárastu novej svalovej hmoty a súčasnému spaľovaniu tukov, zlepšuje sa chuť do tréningu aj tvoja nálada behom dňa.

Nepočúvaj mňa! Prečítaj si aké skúsenosti majú ostatní chlapi s BrainMax 3.0

 • Prvé pocity: Chuť príjemná, ľahko „korenistá“ s citrónovým nádychom. Tréning bomba, super napumpovanie, chuť niečo roztrhať, sila a energie na niekoľko opakovaní naviac. Cítil som príjemné teplo v dlaniach a vnútri tela. Teraz 7 hodín po tréningu cítim napumpovanie celého tela a dvojhodinová erekcia je ako bonus 🙂
  Patrik Holler
    Name
 • Skúšal som všetko možné, ale toto mi poradil kamarát, tak to bude pecka. Tak zatiaľ najlepšia vec, čo som si kedy kúpil! Chuť je skvelá a neprestáva pôsobiť ani pri dlhšom užívaní. Odporúčam!
  Tomáš Z.
    Name
 • Prvý týždeň, až dva som nič nepociťoval. Potom to "naskočilo" a môj tréning začal byť intenzívnejší, ako kedykoľvek predtým. Teraz keď užívam už druhé balenie, je to úplne iný level. Cvičím super série s ťažkými váhami, ako pri normálnom tréningu, mám stále dosť sily, aby som si ešte niečo pridal. Chlapi v posilke okolo mňa chodia a nechápu, ako to zvládam...Čo sa týka zmeny postavy, tak som mohutnejší a napumpovanejší. A ešte mám stále chuť na sex. Proste najlepší suplement, ktorý som kedy skúsil.
  Zdeněk R.
    Name
 • Mal som tú česť otestovať a je vážne parádny  Skľudní hlavu a nakopne telo!
  Jozef L.
    Name
Vybrať veľkosť balenia >>

BrainMax 3.0 je pre teba ak...

 • Chceš zvíšiť prirodzene hladiny hormónu testosterónu z dlhodobého hľadiska
 • Športuješ a chceš dosahovať pri tréningu brutálne rýchly rast.
 • Máš nízku alebo žiadnu chuť na sex, slabú erekciu a chcel by si zlepšiť svoj sexuálny život.
 • Chýba ti motivácia do života a schopnosť riskovať.
 • Sa chceš znova cítiť ako chlap...
 • Chceš zažívať návaly energie, motivácie a brutálne sústredenie.
 • Chceš posilniť svoju imunitu.
 • Mať po tréningu rýchlejšiu regeneráciu.
 • Máš nadváhu a chceš pri cvičení rýchlejšie spaľovať tuk a naberať svaly.
Áno, objednávam si Brainmax 3.0

Zloženie a dávkovanie BrainMax 3.0

1 dávka = 2 presne zarovnané odmerky (14g). Hmotnosť balenia BranMax 3.0 je 320g. Balenie obsahuje 23 dávok.

Dávkovanie: 2 presne zarovanné odmerky 20 minút pred tréningom (nalačno) rozmiešať vo vode. Pre maximalizáciu účinku a optimalizáciu hormonálnej sústavy užívajte BrainMax 3.0 aj v netréningové dni. Profesionálny športovci a pokročilí užívatelia môžu užívať dve dávky denne. (To znamená, 2x2 odmerky za deň)

Zloženie: Senovka grécka, Karnitin tartrát, Acetyl-L-Tyrosin, Tribulus terrestris, Extrakt z brokolice Rhodiola rosea exktrakt, Kreatín monohydrát, Sibírsky ženšen, Maca, Bioperin, Bisglycinát zinočnatý, Vitamín D3, Ochutenie (Steviol-glykosidy, Prírodná aroma), Protihrudkujúce látky (Fosforečnan vápenatý, Oxid kremičitý)

Upozornenie: Ukladať mimo dosah detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a kojace ženy. Neprekračujte povolené dávkovanie. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl.

Kontraindikácie: 

 • Neužívať počas tehotenstva a běhom obdobia kojenia.
 • Neužívať pri historii melanómu.
 • Neužívať pri užívaní liečiv inhibujúcích enzymy MAO (monoaminooxidázy).
 • Neužívať ak užívate antidepresíva alebo iné psychofarmaká.
 • Nekombinovať s liekmi (fenugreek potlačuje efekt liekov).

Skladovanie: Pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste

Vyrobené v Českej republike.

Áno, objednávam si Brainmax 3.0

13 aktivnych látok v zložení BrainMax 3.0 Anabolic Dagger!

Maca extrakt 400 mg

Zvyšuje hladinu DHEA – materského androgénu a neurosteroidu, ktorý slúži ako prekurzor pre testosterón a je znižovaný nadmerným stresom. Zlepšuje náladu, zvyšuje psychickú a fyzickú vitalitu, libido a kvalitu spermií.

Sibírsky Ženšen 200 mg

Sibírsky adaptogén, ktorý má stimulačný efekt na Centrálnu nervovú sústravu a imunitný systém, pozitícne ovplyvňuje semenníky, aby zvýšili produkciu testosterónu.

Rhodiola rosea 100 mg

Zvyšuje citlivosť mozgu na dopamín a serotonín, čím zvyšuje energiu a dobrú náladu, má stimulačný efekt väčší ako kofein. Je nejsilnejší zo všetkých adaptogénov, pomáha sa vysporiadať s fyzickým a psychickým stresom a zvyšuje imunitu. Využívali ho už vikingovia.

Tribulus terrestris extrakt 800 mg

Zvyšuje sekréciu Luteinizačného a Folikulostimulačného hormónu z hypofýzy, čím podporuje tvorbu testosterónu v semenníkoch u mužov a estrogénou a progesteronu vo vaječnícíkoch u žien. Pomáhá liečbe sekundárneho hypogonádizmu.

Senovka Grécka 200 mg

Podobne ako Maca podnecuje telo k zvýšenej tvorbe DHEA, ktorý slúži ako prekurzor testosterónu, ďalej zvyšuje inzulínovú senzitivitu (rekompozícia postavy), znižuje množstvo negativnych efektov zvýšeného testosteronu (akné, vypadávánie vlasov) a zvyšuje poločas rozpadu energizujúcího dopamínu (väčší drive, motiváce a energia).

Extrakt z brokolice 100 mg

Látka prirodzene se vyskytujúca v brokolicovej zelenine, ktorá pôsobí ako naturálny inhibitor aromatázy, vďaka čomu pomáha balansovať testosterón a estrogény podľa pohlavia. U mužov bráni pri zvyšování testosterónu zvýšenej konverzii na estrogény.

Acetyl-L-Tyrosin 250 mg

Telo ho využíva k syntéze neurotransmiterov dopamínu, ktorý súvisí s energiou, motivácí, schopnosťou sústrediť sa na cieľ a eufóriou. Súčasne kombinácie s fenugreekom predlžuje polčas rozpadu takto vzniknutého dopamínu a teda aj stimulačný efekt.

Karnitín tartrát 150 mg

Zvyšuje množstvo a veľkosť androgennych receptorov, vďaka čomu plní potom testosterón vo Vašom tele lepšie svoju funkciu a vy dosahujete rychlejšie nárast svalov. Jeden z nejviac podceňovaných suplementov poslední dekády.

Citrulín malát 5.500 mg

Vďaka zvyšovániu syntézy NO zvyšuje napumpovánie pri tréningu a pomáha odvádzať odpadné produkty zo svalov a vy tak dokážete cvičiť dlhšie a tvrdšie a lepšie regenerovať.

Kreatín monohydrát 4.000 mg

Predlužuje dlžku práce svalov běhom tréningu, vďaka čomu Vám umožní vyžmýkať viac opakovaní a viac poškodit svalové vlákna a následne pomáhá s ich regeneráciou. To všetko se rovná rychlejší pokrok a svalové aj silové prírastky.

Bisglycinát zinečnatý 50 mg

Vedľa magnézia druhý najviac chýbajúci minerál v ľudskom tele, ktorý súvisí s celkovou hormonálnou rovnováhou a zdravím a jeho nedostatek je spojený s nedostatočnou tvorbou androgénov (vrátane testosterónu). Použitá bola kvalitná chelátová forma zinku.

Vitamin D3 1.500 IU

Prohormón a genový optimalizátor, jeho nedostatok v zimných mesiacoch je spojený so stále sa zvyšujícím sa výskytom sezónnych depresií. Súvisí s celkovou hormonálnou rovnováhou a chráni pohlavné hormóny pred ničením.

Bioperín 3 mg

Extrakt z čierneho korenia  zvyšuje biochemickou dostupnosť (využiteľnosť) všetkých ostatných rastlinných ingrediencí obsiahnutých  BM 3.0. Okrem toho toho sám o sobe vedie k zvyšovaniu spaľovania tukov.
arrow

Zadajte adresu kam vám mám objednávku poslať

Pri objednávke 3ks poštovné zdarma!Telefón: +421 908 212 242

Adresa pre reklamácie:
SL Studio s.r.o
Stanislav Ličko
Brotovo 4
976 52 Čierny Balog

Identifikačné čísla:
IČ: 50144235
DIČ: 2120184627

E-mail: info@novymuz.sk

Sídlo spoločnosti:
SL Studio s.r.o
Beňuš 448
97664

Bankové spojenie:
IBAN: SK38 8330 0000 0028 0093 0766
BIC: FIOZSKBAXXX
Fio banka, a.s.


Copyright © 2019, Stanislav Ličko - SL Studio s.r.o

Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov