Táto ponuka vyprší:

The timer has expired!

Stanislav Ličko ti predstavuje to najlepšie z partnerských vzťahov:

Získaj aj ty špeciálnu edíciu 
 3 najlepších kníh s podpisom

Čo získaš:

"Fantastické, hodnotné vzácne a zo života! Najlepšie čo som v poslednej dobe čítala."

Katarína T.

Košice

V týchto knihách nájdeš moje 7 ročné skúsenosti
o rozvoji partnerských vzťahov.

Čo získaš v balíku:

Kniha Ako ju pochopiť

Odhaľuje praktický návod: Ako porozumieť ženám na hlbšej úrovni a vytvoriť partnerský vzťah plný intimity, v ktorom sa žena cíti byť šťastná a milovaná a muž rešpektovaný...

Kniha Ako ju pochopiť odhaľuje 39 tajomstiev o ženách a partnerských vzťahoch, o ktorých by mal vedieť každý kto chce vytvoriť pravdivý a autentický partnerský vzťah plný skutočnej lásky a intimity.

Kniha Nový muž

V knihe nájdeš to, ako objaviť svoje životné poslanie, prekonať ťažké krízy a odhaliť odpovede na otázky: Kto som a kam kráčam v živote? 

Ako som cez odpustenie a prijatie prešiel do zrelšej fáze svojho života a vydal sa na svoju vlastnú cestu a ako to môžeš urobiť aj ty...

Kniha Pravda o mužoch

Čo muži naozaj chcú vo vzťahu v posteli a v živote. Praktická príručka pre ženy, ako porozumieť mužskému svetu a zlepšiť svoje partnerské vzťahy.

Môžete nazrieť do tajomstiev a zákutí mužskej duše. Pochopíte mužské správanie a vďaka tomu zažijete viac lásky, intimity a romantiky.

+ EXTRA Bonusy navyše: 

Čo hovoria o knihách ostatní ľudia

Kniha Ako ju pochopiť

Kniha Vhodná pre mužov aj pre ženy. Ukazuje skutočnú podstatu vzťahu tak ako to je. Na nič sa nehrá a hovorí priamo. Píše sa v nej, čo sú skutočné potreby ženy vo vzťahu, aby sa v ňom cítila dobre. Pre pozornú čitateľku dokáže poodhaliť veľa zo psychiky mužov. Sama sa venujem téme vzťahov takmer desaťročie a v knihe som našla informácie s ktorými plne reznoujem a ktoré som objavila aj ja v rozhovoroch s mojimi klientami. Veľmi odporúčam všetkým mužom, v ktorých je vôľa a chuť žiť vzťahy po akých túžia

Martina Junga

Terapeut mužov, žien a párov

Kniha Pravda o mužoch

Som veľmi rád, že sa o svoje poznanie delí ďalšou knihou.  Každá strana tejto knihy dáva možnosť uvedomiť si samého seba a pochopiť toho druhého. Je to kniha plná poznania, smerovania k sebapozorovaniu a sebauvedomovaniu. Čo je podľa mňa hlavnou cestou k vytúženej osobnej slobode. A byť slobodným vo vzťahoch, kde nie som zaťažený minulosťou, strachom či neprijatím je hlavným cieľom akejkoľvek cesty osobnostného rozvoja. Stano ďakujem za tvoju otvorenosť a intimitu v riadkoch, kedy píšeš o svojom živote, o svojich zlyhaniach.

Andrej Mažáry

Mentor a tréner v zameraní na seba-spoznávanie,
komunikáciu a spoluprácu

Táto ponuka vyprší o: 

The timer has expired!

Vyplň objednávku nižšie a knihy ti prídu domov
 v rozmedzí 3-5 pracovných dní.

Povedali o knihách:

Proven

"Som rád, že takúto knihu napísal práve Stano. Poznám ho už niekoľko rokov a viem, že sám neustále pracuje na tom, aby bol jeho vzťah so ženou a synom čo najlepší. Zdieľa veci, ktoré má sám odskúšané u seba a vo svojom vzťahu. Páči sa mi, ako rozoberá všetky zákutia partnerského vzťahu a dáva na všetko veľmi jednoduchý pohľad, ktorému porozumieme aj my chlapi. Sám mám dlhé roky manželku a tieto veci jednoznačne fungujú, neraz zachránili náš vzťah. Len ich treba aplikovať do praxe..."

Michal Kopecký

líder chlap 2.0

Proven

Stano píše veľmi pochopiteľne a priamo, na rovinu, bez kecov okolo. Rozoberá toľko rovín interakcie muža so ženou, že prosto každé slovo tu má hodnotu. Čo sa mi fakt páči, nehrá sa na žiadneho vševediaceho gurua, naopak – pokorne priznáva, že aj jemu to dalo zabrať – pochopiť určité veci a aplikovať ich do praxe. Je v tom cítiť jeho vlastnú skúsenosť, že to má odžité a zdieľa to s nami, za čo mu patrí rešpekt a vďaka. Stano odlišnosti medzi mužom a ženou krásne popisuje a uvádza príklady. Jeho „Návod pre mužov“ je v tomto procese perfektným sprievodcom. Odporúčam knihu všetkým chlapom, pretože vzťah muža so ženou je základným princípom bytia a prežitia.

Juraj Kalus

Bratislava

© Copyright Your Company.  All Rights Reserved.