PRAKTICKÝ WEBINÁR ZDARMA PRE PARTNEROV AKO POROZUMIEŤ ŽENÁM AKO PREKONAŤ KRÍZU A MAŤ VO VZŤAHU VIAC INTIMITY, MILOVANIA, LÁSKY, ÚCTY A REŠPEKTU A AKO TO CELÉ ZAVIESŤ DO PRAXE.

Ak ťa nikdy nikto neučil o tom ako byť vo vzťahu šťastný, je najvyšší čas začať...

ÁNO, CHCEM TO VEDIEŤ

Viac ako 7 rokov inšpiruje mužov k tomu, aby na sebe makali stali sa hodnotnejšími chlapmi. Vyspovedal som môjho kamaráta – lídra hnutia chlap 2.0 Miška Kopeckého.

Dozvieš sa:

 • Aké boli jeho začiatky so ženami.
 • Čo drží dnešných mužov za gule a bráni im žiť život aký chcú.
 • Ako mu skrachovalo najprv 5 biznisov a potom objavil svoju vášeň a živí sa tým čo ho baví.
 • Ako sa môžeš začať živiť tým čo ťa baví aj ty?
 • Čo robiť keď sa v živote nedarí…
 • V čom sa líši jeho nová kniha Aj ja som chlap 2.0 od tých predchádzajúcich.
 • Príbeh z jeho novej knihy, ktorý ešte nikde nezdieľal.
 • Dole pod vysielaním nájdeš aj moju recenziu Miškovej Knihy Aj ja som chlap 2.0

Spusti vysielanie kliknutím na oranžové tlačítko

Odkaz na Miškovu knihu: https://knihachlap20.sk/

Podcast do telefónu

Vždy automaticky aktualizované podcasty stahuj do telefónu tu:

Chceš byť upozornený vždy keď vyjde nový diel vysielania?

Ak áno, nižšie zadaj svoju e-mailovú adresu a ja ti vždy pripomeniem, aby ti neušla pravidelná dávka inšpirácie. Nový diel vychádza vždy v piatok

Cením si tvoje súkromie a budem ti posielať len hodnotné informácie.

Nahrávka na stiahnutie v MP3

Ak práve nemáš dostatok času na počúvanie, stiahni si ho vo formáte .mp3 do počítača alebo mobilu a ho počas cestovania, šoférovania alebo počas tréningu, či prechádzky.

Nahrávku si stiahneš v prehrávači VYŠŠIE kliknutím na ikonku   (cez túto v texte to nepôjde 😃)

Recenzia knihy Michal Kopecký – Aj ja som chlap 2.0

Aby to bolo na začiatok jasné, z odporúčania tejto knihy nemám žiadnu odmenu. Robím to z presvedčenia a dojmu, ktorý mám z Miška Kopeckého, že robí správnu vec pre tento svet.

Na začiatku som sa opýtal sám seba: “Ako to ten Mišo kur#a robí? :D”

Ja sa s knihou seriem pomaly 2 roky a on napísal za to obdobie už tretiu. (BTW ak sa všetko podarí do konca roka 2018 konečne vyjde aj moja kniha: Ako ju pochopiť). Bežne sa snažím neporovnávať sa s ostatnými. Avšak Miško ma už viackrát inšpiroval (zdravo som sa nasral sám na seba) tým, ako dokončovať veci do konca a ako napredovať vo svojom živote. Za čo som mu veľmi vďačný.

Ďalej mi prišla otázka: “Má Mišo stále čo povedať? Nebude to len nejaká recyklácia obsahu a opakovanie toho, čo už napísal v predchádzajúcich knihách?”

Mýlil som sa.

Na konci tohto článku nájdeš podrobne napísane, prečo som sa mýlil a prečo je kniha Aj aj som Chlap 2.0 opäť niečo, čo mi otvorilo oči, aj keď som si myslel, že som už všetko viem.

Niečo proste potrebuješ počuť 10x až kým ti to doblikne…

Čítal som obe jeho predchádzajúce knihy Príťažlivosť a Ako ju získať. Bol som aj 4x ako hosť na jeho seminároch Ďalší level a Magnet na ženy. Sledujem jeho blog, čítam jeho články a pozerám jeho videá. A predsa som si v knihe prečítal jednu vetu, ktorá zmenila pohľad na môj život.

A možno sa to stalo aj tebe, že si počul nejakú informáciu hoci aj 5x a vedel si o tom napríklad, že to máš veci vo svojom živote robiť inak, ale nikdy si to vo svojom živote neurobil…

Presne tento príbeh opisuje Michal aj v jeho knihe, ako musel cestovať tisíce kilometrov, aby si vypočul jednu vetu. Nebudem ho prezrádzať, prečítaj si ho sám 🙂 Je to zaujímavé.

Mne sa toto stalo pri čítaní Michalovej knihy. Už o chvíľu ti to prezradím…

Páčilo sa mi, ako som sa v knihe hneď od začiatku stotožnil s jeho príbehom. Pretože som tam uzrel určité podobnosti aj s mojím životom. Vynorili sa mi spomienky na obdobie, keď som začínal so ženami, sebarozvojom a zaspomínal na časy, keď som nemal peniaze. V tom období ma bavili hlavne počítačové hry, chlastanie, diskotéky a flákanie sa. Bol som jednoducho priemerný muž, ktorý nevie čo chce a nevie kam ide.

Zaujal ma aj štýl akým Miško píše svoje knihy. Je to jasný, logický a dobre zanalyzovaný postup alebo, návod krok za krokom. Je to teda presne to čo potrebujú muži 🙂

Michal v knihe vyvinul metódu, vďaka ktorej som si mohol vyhodnotiť, kde sa nachádzam vo svojom živote na rôznych úrovniach.

 1. Sebavedomie
 2. Vystupovanie
 3. Obliekanie
 4. Výzor
 5. Myslenie
 6. Atraktívne ženy v okolí
 7. Sociálny status
 8. Vášeň
 9. Príjem
 10. Komunikácia

V každej kapitole podrobne rozoberá, ako daná oblasť súvisí s tvojím životom, ženami a tým ako ťa vnímajú ostatní ľudia. Na konci každej kapitoly sú uvedené tipy, čo ti v danej oblasti pomáha a čo ťa oslabuje. Ďalej sú tam jasné výzvy do akcie a odporúčané úlohy, ktoré ti v danej oblasti pomôžu.

Celá kniha na mňa pôsobí v tomto duchu: Gram činu je viac ako tona vedomostí.

Nič sa v tvojom živote nezmení, pokiaľ budeš len o daných veciach čítať alebo pozerať videá. Stotožňujem sa s tým, pretože to tak skutočne funguje aj v živote.

Muži rastú skrz bolesť, keď zažijú nepohodlie a diskomfort. Rastú keď prekonajú vlastný strach, tým že idú do akcie. Jedine vtedy sa posúvajú v živote, keď prekročia to čo im je známe.

Nie je dôležité aké karty si dostal. Poviem ti to na rovinu, celému svetu je úplne jedno či si mal ťažké detstvo, mlátil ťa tatko, nechala ťa frajerka, alebo nemáš peniaze. Nikto nemal ideálny život podľa svojich predstáv. Záleží len na tebe, čo s tým spravíš. Máš vždy minimálne 2 možnosti:

 1. Budeš fňukať, hrať sa na obeť a nariekať, že život je nespravodlivý.
 2. Prevezmeš zodpovednosť za svoje potreby a postavíš sa svojim problémom čelom. Aktívne vytvoríš taký život po akom túžiš.

Michalova kniha, je dobrý začiatok a návod na to, aby si sa aktívne pustil do druhej možnosti.

Nasleduje niekoľko AHA momentov, ktoré na mňa vyskočili a prišli mi ako dôležité spomenúť.

AHA MOMENTY z knihy Aj ja som chlap 2.0:

 • Je dôležité si klásť otázku vo svojom živote: “Prečo niečo robím?” alebo “Prečo chcem niečo dosiahnuť”.  Pokiaľ nemáš dôvod niečo spraviť, tak to robiť nebudeš! Keď nájdeš svoje silné prečo, tak sa ti zrazu začne cesta pred tebou ukazovať. V knihe je na toto excelentné cvičenie, ako objaviť svoje skutočné PREČO…
 • Skvelý princíp, ako môžeš prekonať strach ak nájdeš silnejšiu motiváciu. V knihe opäť skvelé cvičenie na prekonanie strachu – Ako nájsť silnejšiu motiváciu, ako je tvoj strach.
 • Váhanie spôsobuje utrpenie! Veľmi silná veta, pretože váhanie ťa dokáže paralizovať.
 • A teraz to príde. Možno sa ti to bude zdať ako nejaká blbosť, ale pre mňa to znamená niečo veľmi silné. Obtiažnosť akú som si vyberal v počítačových hrách súvisí s tým, ako pristupujem k výzvam v živote. WOW! obrovské uvedomenie pre mňa. Pretože kedysi dávno, keď som ešte hrával PC hry, stále som si vyberal level EASY a presne tak vyzeral aj môj život. Neriskovať príliš a prechádzať ním pekne hladko a ľahko. Hry teraz už nehrám, ale verím tomu, že dnes by som hrával už aj MEDIUM a HARD level, presne tak ako v mojom živote. Pretože som pochopil, že rastieme len vtedy, keď musíme vykročiť zo svojej zóny komfortu. Aj keď som o tomto princípe vedel. Potreboval som si ho prečítať týmto spôsobom. Presne toto som potreboval počuť v aktuálnej životnej situácii.
 • Spôsob ako si vopred predstavíme v mysli scenáre o tom, ako nejaká situácia dopadne, určuje akým spôsobom táto situácia naozaj dopadne 🙂 Opäť ďakujem za osvieženie tohoto poznania.
 • A niekoľko ďalších AHA momentov, ktoré ti však neprezradím a nájdi si ich sám!!! 🙂

Záver:

Mnoho vecí v Michalovej knihe som už zachytil, či už od neho alebo v inej forme od iných lídrov. Tak či tak som rád, že som si tieto princípy pripomenul.

Pamätaj, kniha je len kniha. Opäť sú tu 2 scenáre ktoré pozorujem vo svete:

 1. Niekomu stačí prečítať článok alebo pozrieť video na youtube a jeho to inšpiruje a vďaka tomu sa jeho život zmení.
 2. Niekto si musí kúpiť knihu, absolvovať terapiu, koučing, 10 kurzov, 20 seminárov a až potom je nútený ísť do akcie a niečo sa v jeho živote zmení.

Akékoľvek informácie ti pomôžu natoľko, koľko tomu budeš venovať času, pozornosti a v akej efektivite budeš pracovať na sebe a pôjdeš do akcie!!!

Michal krásne zhrnul mnohé oblasti, ktoré rieši v živote každý muž. Zároveň dáva jasne a konkrétne odporúčania, ktoré ťa kopnú do zadku a nútia ťa zamyslieť nad sebou. Aspoň mne pri čítaní vyskakovali nasledovné otázky: “Žijem skutočne taký život aký chcem?”.

Viem že kniha Aj ja som chlap 2.0 dokáže mnohým chlapom otvoriť oči. čo vnímam ešte pozitívnejšie je to, že kniha neustále inšpiruje k akcii. Pretože toto mi v mnohých iných knihách chýba.

Navyše ku knihe dostaneš aj hodnotné bonusy. Čo bežne autori iných kníh nerobia.

Ja osobne vnímam posolstvo celej knihy nasledovne: Prevezmi konečne zodpovednosť za svoj život a to ako sa ti darí a začni na tom makať…Je to veľmi silná a potrebná vec pre dnešných mužov a veľmi sa s týmto stotožňujem. Takže ďakujem Michal za tvoju prácu, má to zmysel!

Preto, ak ťa to zaujalo a chceš sa dozvedieť viac a aplikovať tieto princípy z knihy Aj ja som chlap 2.0 aj ty, tak poď sem: https://knihachlap20.sk/ a presvedč sa, že to stojí za to.

Komentáre

Stanislav Licko
Stanislav Licko

Spisovateľ, vztahový poradca, zakladateľ projektu novymuz.sk. Autor kníh Ako ju pochopiť a Nový muž. Partner, otec a muž s otvoreným srdcom, ktorý inšpiruje ostatných k lepšiemu a radostnejšiemu životu.