PRAKTICKÝ WEBINÁR ZDARMA PRE PARTNEROV AKO POROZUMIEŤ ŽENÁM AKO PREKONAŤ KRÍZU A MAŤ VO VZŤAHU VIAC INTIMITY, MILOVANIA, LÁSKY, ÚCTY A REŠPEKTU A AKO TO CELÉ ZAVIESŤ DO PRAXE.

Ak ťa nikdy nikto neučil o tom ako byť vo vzťahu šťastný, je najvyšší čas začať...

ÁNO, CHCEM TO VEDIEŤ


Viem, že za tento diel ma možno niekto bude odsudzovať, ale ja som s tým úplne v poriadku. Dnešná téma znie: Hierarchia v rodine. Dozvieš sa na akom mieste mám ja ako muž svoju ženu a svoje deti. Nazval som tento koncept tiež: najprv šťastný partneri a potom šťastná rodina.

V dnešnom vysielaní sa dozvieš:

  • Prečo je podľa mňa dôležité uprednostniť vzťah pred deťmi
  • V čom spočíva koncept – najprv musia byť spolu šťastný rodičia ako pár.
  • Na konci ťa čaká opäť výzva

Klikni na červené tlačítko nižšie a spusti vysielanie:

Ak ťa zaujímajú podobné princípy a chceš na sebe pracovať a dozvedieť sa čo by mali vedieť muži a ženy v 21.storočí o sebe a partnerských vzťahoch. Odporúčam ti získať moju knihu Ako ju pochopiť na tejto adrese >>> https://novymuz.sk/kniha/

Podcast do telefónu

Vždy automaticky aktualizované podcasty stahuj do telefónu tu:

Chceš byť upozornený vždy keď vyjde nový diel vysielania? 

Cením si tvoje súkromie a budem ti posielať len hodnotné informácie.

Nahrávka na stiahnutie v mp3

Ak práve nemáš dostatok času na počúvanie, stiahni si ho vo formáte .mp3 do počítača alebo mobilu a ho počas cestovania, šoférovania alebo počas tréningu, či prechádzky. Nahrávku si stiahneš v prehrávači VYŠŠIE kliknutím na ikonku (cez túto v texte to nepôjde 😃)
Komentáre

Stanislav Licko
Stanislav Licko

Spisovateľ, vztahový poradca, zakladateľ projektu novymuz.sk. Autor kníh Ako ju pochopiť a Nový muž. Partner, otec a muž s otvoreným srdcom, ktorý inšpiruje ostatných k lepšiemu a radostnejšiemu životu.